Onze intern technisch adviseurs

Kris Verhoeven

Kris Verhoeven

kris.verhoeven@julesfrans.be
015 76 76 36

Verantwoordelijke balie
Generalist
Ruwbouw
Betonbouw
Vloer- en tegelsystemen
Backup klinkers en bestratingen

Svend Olbrechts

Svend Olbrechts

svend.olbrechts@julesfrans.be
015 76 76 36

Nat- en droogbouw
BGIS
Ventilatie
Luchtdicht bouwen
Epb
Zonneboilers / PVE
Afbouw nat-pleisterwerken

Bruno Van Genechten

Bruno Van Genechten

bruno.vangenechten@julesfrans.be
015 76 76 36

EHBO balie
klinkers & bestralingen

David Vingerhoets

David Vingerhoets

david.vingerhoets@julesfrans.be
015 76 76 36

Generalist
Dak en gevel
Ondersteuning ruwbouw

Siebert Peeters

siebert.peeters@julesfrans.be
015 76 76 36

Machines
Gereedschap
Werfmateriaal

Extern technisch adviseurs

Steve Dumon

steve.dumon@julesfrans.be
0473 65 35 80

Verantwoordelijke verkoopsteam

Mario Goris

Mario Goris

mario.goris@julesfrans.be
0473 64 74 36

Ruwbouw / Renovatie
Metselwerken
Betonbouw
Materieel & werfuitrusting

Pascal Begyn

Pascal Begyn

pascal.begyn@julesfrans.be
0492 72 41 29

Energiezuinig bouwen
Ventilatie
Luchtdicht bouwen
Epb

Bjorn de Ruyter

Bjorn de Ruyter

bjorn.deruyter@julesfrans.be
0473 64 74 30 

Dak & Gevel
Houtskeletbouw

David Degreef

David Degreef

david.degreef@julesfrans.be
0492 25 11 40

Buitengevelisolatie
Nat- & Droogbouw
Vloer- & Tegelsystemen

Ruben Geuens

ruben.geuens@julesfrans.be
0493 89 12 07

Specialist geopanel
Fasatan
Ruwbouw/betonbouw

Staal

Benny Lambrechts

Benny Lambrechts

benny.lambrechts@julesfrans.be
015 76 76 35

Prefabwapening
Backup staalconstructie
Betonstructuren
Scaldex – geveldragers

Florian Frans

Florian Frans

florian.frans@julesfrans.be
015 76 76 35

Staalconstructies
Backup Prefabwapening
Staalverantwoordelijke in opleiding

Logistiek

Nico Milis

Nico Milis

nico.milis@julesfrans.be
015 76 76 31

Dispatcher

Bob Cobben

Bob Cobben

bob.cobben@julesfrans.be
015 76 76 31

Verantwoordelijk magazijn

Jurgen Van Looy

Jurgen Van Looy

jurgen.vanlooy@julesfrans.be
015 76 76 31

Bestellingen / stockbeheer

Jimmy Philips

jimmy.philips@julesfrans.be
015 76 76 31

Co-dispatcher